Pogoń Szczecin pozyskała nowego piłkarza. Został nim Kameruńczyk Jean-Pierre Nsame, który do tej pory reprezentował barwy Legii Warszawa.

Kim jest Jean-Pierre Nsame?

Jean-Pierre Nsame to 33-letni napastnik, który trzykrotnie został królem strzelców szwajcarskiej ekstraklasy. Występował przy Łazienkowskiej od 2024 roku, z przerwą na półroczny pobyt w FC Sankt Gallen.

Dlaczego Nsame wybrał Pogoń Szczecin?

Nowy piłkarz Pogoni Szczecin nie krył radości z faktu, że rozpoczyna nowy rozdział w swojej karierze. - Już w przeszłości miałem bardzo dobre odczucia, grając przeciwko Pogoni. Dobre wrażenie robi stadion, kibice, murawa i wszystko, czego doświadczyłem - stwierdził na nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych klubu.

Co dalej?

Pogoń Szczecin rozpocznie kolejny sezon ekstraklasy od starcia z... Legią. Ten mecz odbędzie się 24 lipca w Szczecinie. Nowy klub Nsame, czyli Pogoń, będzie chciał pokazać się z dobrej strony przed własną publicznością.